- Limited sweatshirt met ronde hals van zacht jerseyweefsel met rechte snit.
- Praktische functies zijn onderarm inzetstuk voor meer bewegingsvrijheid.
- Tone-on-tone print die overeenkomt met de kleur van de trui
| Artikelcode (SKU) | 215289 |
| EAN | 7330509610756 |
| SKU leverancier | 918511589900L |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | L |
| Gewicht | 100% katoen, french terry, 320 g/m² G |
| Kleur | Zwart |
| Stofsamenstelling | 100% katoen, french terry, 320 g/m² |
| Artikelcode (SKU) | 215289 |
| EAN | 7330509610756 |
| SKU leverancier | 918511589900L |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | L |
| Gewicht | 100% katoen, french terry, 320 g/m² G |
| Kleur | Zwart |
| Stofsamenstelling | 100% katoen, french terry, 320 g/m² |
| Kwaliteit | 1158 |
| Kleurnummer | 9900 |
| Categorie | Limited edition |
| Land van herkomst | Bd |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw