- Behaaglijk sweatshirt met rits, zachte geborstelde voering, hoge kraag en twee steekzakken.
- Praktische binnenzak met rits voor mobiele telefoon
| Artikelcode (SKU) | 206637 |
| EAN | 7330509564608 |
| SKU leverancier | 336225268635S |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | S |
| Gewicht | 100% polyester, pique fleece, geborstelde binnenkant, 260 g/m² G |
| Kleur | Donkerblauw/geel |
| Stofsamenstelling | 100% polyester, pique fleece, geborstelde binnenkant, 260 g/m² |
| Artikelcode (SKU) | 206637 |
| EAN | 7330509564608 |
| SKU leverancier | 336225268635S |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | S |
| Gewicht | 100% polyester, pique fleece, geborstelde binnenkant, 260 g/m² G |
| Kleur | Donkerblauw/geel |
| Stofsamenstelling | 100% polyester, pique fleece, geborstelde binnenkant, 260 g/m² |
| Kwaliteit | 2526 |
| Kleurnummer | 8635 |
| Categorie | Profiel |
| Land van herkomst | Mm |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw