- Zacht en comfortabel basic sweatshirt met rits.
- De trui heeft een hoge kraag, one-way kunststof rits en geribde boorden.
- Klassiek model met normale pasvorm
| Artikelcode (SKU) | 206868 |
| EAN | 7330509465813 |
| SKU leverancier | 337111585600XL |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | Xl |
| Gewicht | 100% katoen, french terry, 320 g/m² G |
| Kleur | Rood |
| Stofsamenstelling | 100% katoen, french terry, 320 g/m² |
| Artikelcode (SKU) | 206868 |
| EAN | 7330509465813 |
| SKU leverancier | 337111585600XL |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | Xl |
| Gewicht | 100% katoen, french terry, 320 g/m² G |
| Kleur | Rood |
| Stofsamenstelling | 100% katoen, french terry, 320 g/m² |
| Kwaliteit | 1158 |
| Kleurnummer | 5600 |
| Categorie | Profiel |
| Land van herkomst | Bd |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw