- Verdeel het gewicht op uw bovenlichaam met een duurzaam werkvest van gerecycled polyester en katoen.
- Het werkvest is voorzien van twee borstzakken met ritssluiting, zijzakken, voorzakken en gestikte kleinere zakjes met flap en verlengd rugpand
| Artikelcode (SKU) | 204919 |
| EAN | 7330509312230 |
| SKU leverancier | 315418354600XS |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | Xs |
| Gewicht | 55% polyester, 45% katoen, keper, gerecycled polyester, 270 g/m² G |
| Kleur | Army groen |
| Stofsamenstelling | 55% polyester, 45% katoen, keper, gerecycled polyester, 270 g/m² |
| Artikelcode (SKU) | 204919 |
| EAN | 7330509312230 |
| SKU leverancier | 315418354600XS |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | Xs |
| Gewicht | 55% polyester, 45% katoen, keper, gerecycled polyester, 270 g/m² G |
| Kleur | Army groen |
| Stofsamenstelling | 55% polyester, 45% katoen, keper, gerecycled polyester, 270 g/m² |
| Kwaliteit | 1835 |
| Kleurnummer | 4600 |
| Categorie | Tuin |
| Land van herkomst | Vn |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw