- Comfortabel gebreid vest met ritssluiting in contrastkleur.
- Het vest heeft elastische banden op de mouweinden en zoom, een verlengd rugpand en fleece gevoerde kraag.
- De zakken zijn voorzien van ritsen voor het veilig opbergen van sleutels
| Artikelcode (SKU) | M10779-001-002 |
| EAN | 7330509471289 |
| SKU leverancier | 494221179710XS |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | Xs |
| Gewicht | 100% polyester, gebreid, geborstelde binnenkant, 380 g/m² G |
| Kleur | Antraciet/wit |
| Stofsamenstelling | 100% polyester, gebreid, geborstelde binnenkant, 380 g/m² |
| Artikelcode (SKU) | M10779-001-002 |
| EAN | 7330509471289 |
| SKU leverancier | 494221179710XS |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | Xs |
| Gewicht | 100% polyester, gebreid, geborstelde binnenkant, 380 g/m² G |
| Kleur | Antraciet/wit |
| Stofsamenstelling | 100% polyester, gebreid, geborstelde binnenkant, 380 g/m² |
| Kwaliteit | 2117 |
| Kleurnummer | 9710 |
| Categorie | Wind/regen/sneeuw |
| Land van herkomst | Mm |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw