- Comfortabel sweatshirt met ritssluiting aan de voorkant en twee zakken aan de zijkant.
- Manchetten en tailleband met ribboord.
- Ideaal voor werk én vrije tijd
| Artikelcode (SKU) | 206349 |
| EAN | 7330509319833 |
| SKU leverancier | 334910484600XS |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | Xs |
| Gewicht | 80% katoen, 20% polyester, badstof met geborstelde binnenkant, 360 g/m² G |
| Kleur | Army groen |
| Stofsamenstelling | 80% katoen, 20% polyester, badstof met geborstelde binnenkant, 360 g/m² |
| Artikelcode (SKU) | 206349 |
| EAN | 7330509319833 |
| SKU leverancier | 334910484600XS |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | Xs |
| Gewicht | 80% katoen, 20% polyester, badstof met geborstelde binnenkant, 360 g/m² G |
| Kleur | Army groen |
| Stofsamenstelling | 80% katoen, 20% polyester, badstof met geborstelde binnenkant, 360 g/m² |
| Kwaliteit | 1048 |
| Kleurnummer | 4600 |
| Categorie | Profiel |
| Land van herkomst | Bd |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw