- Poloshirt met damespasvorm.
- Ribgebreide kraag en manchetten.
- Versterkte nek- en schoudernaden
| Artikelcode (SKU) | 205619 |
| EAN | 7330509252505 |
| SKU leverancier | 330710359000L |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | L |
| Gewicht | 100% katoen, piqué, 220 g/m² G |
| Kleur | Grijs mêlee |
| Stofsamenstelling | 100% katoen, piqué, 220 g/m² |
| Artikelcode (SKU) | 205619 |
| EAN | 7330509252505 |
| SKU leverancier | 330710359000L |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | L |
| Gewicht | 100% katoen, piqué, 220 g/m² G |
| Kleur | Grijs mêlee |
| Stofsamenstelling | 100% katoen, piqué, 220 g/m² |
| Kwaliteit | 1035 |
| Kleurnummer | 9000 |
| Categorie | Dames |
| Land van herkomst | Bd |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw