- Stijlvol katoenen t-shirt met damespasvorm en mooie 3D-print op de borst met de tekst 'Blåkläder'.
- Geweldig om zowel op als naast het werk te dragen en laat zien dat je voor werkkleding een uitstekende smaak hebt.
- Ook verkrijgbaar in herenmodel 3530
| Artikelcode (SKU) | 820416 |
| EAN | 7330509845776 |
| SKU leverancier | 343110422509L |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | L |
| Gewicht | 100% katoen, single jersey, 150 g/m² G |
| Kleur | Zand |
| Stofsamenstelling | 100% katoen, single jersey, 150 g/m² |
| Artikelcode (SKU) | 820416 |
| EAN | 7330509845776 |
| SKU leverancier | 343110422509L |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | L |
| Gewicht | 100% katoen, single jersey, 150 g/m² G |
| Kleur | Zand |
| Stofsamenstelling | 100% katoen, single jersey, 150 g/m² |
| Kwaliteit | 1042 |
| Kleurnummer | 2509 |
| Categorie | Dames |
| Land van herkomst | Bd |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw