- 100% katoenen T-shirt met lange mouwen.
- Dé perfecte basislaag met ribgebreide boord en versterkte nek- en schoudernaden
| Artikelcode (SKU) | 205393 |
| EAN | 7330509542255 |
| SKU leverancier | 330110329400L |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | L |
| Gewicht | 100% katoen, ribgebreide, 260 g/m² G |
| Kleur | Grijs |
| Stofsamenstelling | 100% katoen, ribgebreide, 260 g/m² |
| Artikelcode (SKU) | 205393 |
| EAN | 7330509542255 |
| SKU leverancier | 330110329400L |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | L |
| Gewicht | 100% katoen, ribgebreide, 260 g/m² G |
| Kleur | Grijs |
| Stofsamenstelling | 100% katoen, ribgebreide, 260 g/m² |
| Kwaliteit | 1032 |
| Kleurnummer | 9400 |
| Categorie | Dames |
| Land van herkomst | Bd |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw