- Stijlvol poloshirt in comfortabel katoen/polyester, combineert mooi bij de 1500- en 1900-collectie werkbroeken.
- Leverbaar in 3 kleuren
| Artikelcode (SKU) | 206023 |
| EAN | 7330509433058 |
| SKU leverancier | 332710509485S |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | S |
| Gewicht | 60% katoen, 40% polyester, piqué, 220 g/m² G |
| Kleur | Grijs/korenblauw |
| Stofsamenstelling | 60% katoen, 40% polyester, piqué, 220 g/m² |
| Artikelcode (SKU) | 206023 |
| EAN | 7330509433058 |
| SKU leverancier | 332710509485S |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | S |
| Gewicht | 60% katoen, 40% polyester, piqué, 220 g/m² G |
| Kleur | Grijs/korenblauw |
| Stofsamenstelling | 60% katoen, 40% polyester, piqué, 220 g/m² |
| Kwaliteit | 1050 |
| Kleurnummer | 9485 |
| Categorie | Profiel |
| Land van herkomst | Bd |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw