- Kleed je voor het werk of voor een casual weekendlook met deze Blåkläder piqué polo.
- Met borstzak, ribboordkraag en manchetten
| Artikelcode (SKU) | 205541 |
| EAN | 7330509147177 |
| SKU leverancier | 330510358500S |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | S |
| Gewicht | 100% katoen, piqué, 220 g/m² G |
| Kleur | Korenblauw |
| Stofsamenstelling | 100% katoen, piqué, 220 g/m² |
| Artikelcode (SKU) | 205541 |
| EAN | 7330509147177 |
| SKU leverancier | 330510358500S |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | S |
| Gewicht | 100% katoen, piqué, 220 g/m² G |
| Kleur | Korenblauw |
| Stofsamenstelling | 100% katoen, piqué, 220 g/m² |
| Kwaliteit | 1035 |
| Kleurnummer | 8500 |
| Categorie | Profiel |
| Land van herkomst | Bd |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw