- Maak je outfit compleet met dit tweekleurige T-shirt.
- Goede kwaliteit door o.
- a.
- versterkte nek- en schoudernaden, en juk in contrastkleur over de schouders.
- Perfecte match met onze Industrie-collectie
| Artikelcode (SKU) | 207051 |
| EAN | 7330509604427 |
| SKU leverancier | 337910429499S |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | S |
| Gewicht | 100% katoen, single jersey, 150 g/m² G |
| Kleur | Grijs/zwart |
| Stofsamenstelling | 100% katoen, single jersey, 150 g/m² |
| Artikelcode (SKU) | 207051 |
| EAN | 7330509604427 |
| SKU leverancier | 337910429499S |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | S |
| Gewicht | 100% katoen, single jersey, 150 g/m² G |
| Kleur | Grijs/zwart |
| Stofsamenstelling | 100% katoen, single jersey, 150 g/m² |
| Kwaliteit | 1042 |
| Kleurnummer | 9499 |
| Categorie | Profiel |
| Land van herkomst | Bd |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw