- Een comfortabele en flexibele sweater in bi-colour met een hoge kraag en ritssluiting.
- Sluit perfect aan op de Industrie-collectie
| Artikelcode (SKU) | 206437 |
| EAN | 7330509456149 |
| SKU leverancier | 335311588994XS |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | Xs |
| Gewicht | 100% katoen, french terry, 320 g/m² G |
| Kleur | Marineblauw/grijs |
| Stofsamenstelling | 100% katoen, french terry, 320 g/m² |
| Artikelcode (SKU) | 206437 |
| EAN | 7330509456149 |
| SKU leverancier | 335311588994XS |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | Xs |
| Gewicht | 100% katoen, french terry, 320 g/m² G |
| Kleur | Marineblauw/grijs |
| Stofsamenstelling | 100% katoen, french terry, 320 g/m² |
| Kwaliteit | 1158 |
| Kleurnummer | 8994 |
| Categorie | Profiel |
| Land van herkomst | Bd |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw