| Artikelcode (SKU) | M11639-008-004 |
| EAN | 5414729127279 |
| SKU leverancier | 7100243054B066000M |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 170 g/m² G |
| Stof materiaal | COPES54 |
| Compositie | 55%CO/45%PES |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Artikelcode (SKU) | M11639-008-004 |
| EAN | 5414729127279 |
| SKU leverancier | 7100243054B066000M |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 170 g/m² G |
| Stof materiaal | COPES54 |
| Compositie | 55%CO/45%PES |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Ademend | 1 |
| Vochtbeheer | SNELDROGEND, VOCHTAFVOEREND |
| Antibacterieel | 1 |
| Reflecterende elementen | gesegmenteerde, reflecterende banden van 50 mm |
| Sluiting type | sluiting met 3 knopen |
| Zijsplitten | 1 |
| Certificaten | Certificatie EN 13758-2:2003+A1:2006,Certificatie EN ISO 20471:2013+A1:2016 - klasse 2,CE categorie II,UKCA |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw