- Regenset bestaande uit een jack en regenbroek voor kinderen
| Artikelcode (SKU) | 210767 |
| EAN | 7330509347799 |
| SKU leverancier | 486020039933C104 |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | C104 |
| Gewicht | 100% polyester, pu-bekleed, wind- en waterdicht, ademend, 240g/m² G |
| Kleur | Zwart/high vis geel |
| Stofsamenstelling | 100% polyester, pu-bekleed, wind- en waterdicht, ademend, 240g/m² |
| Artikelcode (SKU) | 210767 |
| EAN | 7330509347799 |
| SKU leverancier | 486020039933C104 |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | C104 |
| Gewicht | 100% polyester, pu-bekleed, wind- en waterdicht, ademend, 240g/m² G |
| Kleur | Zwart/high vis geel |
| Stofsamenstelling | 100% polyester, pu-bekleed, wind- en waterdicht, ademend, 240g/m² |
| Kwaliteit | 2003 |
| Kleurnummer | 9933 |
| Categorie | Kinderkleding |
| Land van herkomst | Cn |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw