- Heerlijk T-shirt voor kinderen van 100% katoen met een ronde ribgebreide hals
| Artikelcode (SKU) | 215163 |
| EAN | 7330509389317 |
| SKU leverancier | 880210309900C104 |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | C104 |
| Gewicht | 100% katoen, single jersey, 180 g/m² G |
| Kleur | Zwart |
| Stofsamenstelling | 100% katoen, single jersey, 180 g/m² |
| Artikelcode (SKU) | 215163 |
| EAN | 7330509389317 |
| SKU leverancier | 880210309900C104 |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | C104 |
| Gewicht | 100% katoen, single jersey, 180 g/m² G |
| Kleur | Zwart |
| Stofsamenstelling | 100% katoen, single jersey, 180 g/m² |
| Kwaliteit | 1030 |
| Kleurnummer | 9900 |
| Categorie | Kinderkleding |
| Land van herkomst | Bd |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw