| Artikelcode (SKU) | M10879-005-005 |
| EAN | 7330509629000 |
| SKU leverancier | 153918115300C50 |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 1539 |
| Pasvorm | Voorgevormde broekspijpen, Normaal |
| Material | 65% polyester, 35% katoen, twill, waterwerende afwerking, 240 g/m² |
| Gender | Heren |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M10879-005-012 | Maat | C64 | Kleur | High Vis Oranje | niet op voorraad | €117,04 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M10879-005-005 |
| EAN | 7330509629000 |
| SKU leverancier | 153918115300C50 |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 1539 |
| Pasvorm | Voorgevormde broekspijpen, Normaal |
| Material | 65% polyester, 35% katoen, twill, waterwerende afwerking, 240 g/m² |
| Gender | Heren |
| Beroepsgroep | Ambachtsman, Fabrieksarbeider, Chauffeur, Wegenbouw |
| En 14404 | EN 14404:2004+A1:2010 in combinatie met kniebeschermers 4027, 4057, 4058 en 4032 |
| En Iso 20471 | EN ISO 20471, klasse 2, Klasse 2 en 3 kledingstukken in oranje kleurstellingen zijn in overeenstemming met RIS-3279-TOM uitgave 2, Combinatiecertificering X |
| Oeko Tex 100 | Oeko-Tex std 100, SE 23-302, RISE |
| Versterking | CORDURA®-versterkte achterzakken |
| Gulp | Gulp met kunststof rits |
| Hamerhouder | Hamerlus aan zijkant |
| Lussen | Lussen, waarvan één met D-ring |
| Identiteitskaartzak | ID-kaarthouder |
| Achterzakken | Achterzakken met plooi |
| Voorzakken | Voorzakken met opzetstuk |
| Kniebeschermingszakken | Kniebeschermerszakken |
| Gereedschapszakken | Gereedschapszakken - kunnen worden opgeborgen in de geplooide voorzakken |
| Telefoonzak | Telefoonzak |
| Duimstokzak | Duimstokzak met meshouder en pennenzak |
| Reflectoren | 65 mm breed reflectietape, Reflecterende details rond been |
| Wasinstructies | Huishoudelijke wasbeurten: 50 x, Industriele wasbeurten: 50 x |
| High Vis Classificatie | EN ISO 20471 - Klasse 2 |
| High Vis Co Certificering | X (werkbroek) |
| Milieukeurmerk | OEKO-TEX® MADE IN GREEN |
| Oeko Tex® Made In Green | M2AN2S9Y7 |
| Was | Industrieel wasbaar EN ISO 15797 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw