| Artikelcode (SKU) | 827344 |
| EAN | 5414729195629 |
| SKU leverancier | 2010632176B69410056 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 270 g/m² G |
| Verstelbaar | verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Pasvorm | adjusted fit |
| Stof materiaal | PESCOSPA76 |
| Artikelcode (SKU) | 827344 |
| EAN | 5414729195629 |
| SKU leverancier | 2010632176B69410056 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 270 g/m² G |
| Verstelbaar | verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Pasvorm | adjusted fit |
| Stof materiaal | PESCOSPA76 |
| Compositie | 70%PES/28%CO/2%EA |
| Stretch eigenschappen | KNIEZ.CORD.STRETCH |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Zakken | dijbeenzak, steekzak, meterzak, breekmeszak, gsm-zak |
| Cordura® versterking | verstelbare Cordura® stretch kniezakken |
| Achterzak met klep | 1 |
| Open achterzak | 1 |
| Potloodzak | 1 |
| Meslus | 1 |
| Lus voor ID-kaart | lus voor ID-kaarthouder |
| Sluiting type | verborgen veiligheidszak met ritssluiting |
| Verstelbare rugelastiek | 1 |
| Drienaaldstiksel | 1 |
| Contrastkleur | stiksels in contrastkleur |
| Verborgen sluiting | verborgen jeansknoop en rits |
| Reflecterende elementen | gesegmenteerde, reflecterende banden van 80 mm |
| Certificaten | Certificatie EN 14404:2004+A1:2010 - verstelbare Cordura® kniezakken in combinatie met DASSY® CRATOS kniebeschermers,Certificatie EN ISO 20471:2013+A1:2016 - klasse 2,CE categorie II,UKCA |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw