- De traditionele pocketbroek, ideaal wanneer je in de dienstverlenende of industriële sector werkzaam bent en kniezakken nodig hebt.
- Een echt hulpmiddel dat uw welzijn op het werk verbetert met veel zeer functionele zakken en compartimenten
| Artikelcode (SKU) | 192170 |
| EAN | 7330509301555 |
| SKU leverancier | 140118008900C144 |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | C144 |
| Gewicht | 65% polyester, 35% katoen, twill, 240 g/m² G |
| Kleur | Marineblauw |
| Stofsamenstelling | 65% polyester, 35% katoen, twill, 240 g/m² |
| Artikelcode (SKU) | 192170 |
| EAN | 7330509301555 |
| SKU leverancier | 140118008900C144 |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | C144 |
| Gewicht | 65% polyester, 35% katoen, twill, 240 g/m² G |
| Kleur | Marineblauw |
| Stofsamenstelling | 65% polyester, 35% katoen, twill, 240 g/m² |
| Kwaliteit | 1800 |
| Kleurnummer | 8900 |
| Categorie | Industrie/service |
| Land van herkomst | Lk |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw