- De 1508 is onze populaire X1500-broek met hoge zichtbaarheid, gekenmerkt door haar moderne design en goede pasvorm.
- Met Cordura®-versterkt voor extra duurzaamheid.
- Gecertificeerd volgens EN ISO 20471, klasse 1
| Artikelcode (SKU) | M11050-006-002 |
| EAN | 7330509387238 |
| SKU leverancier | 150818608933C146 |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | C146 |
| Gewicht | 65% polyester, 35% katoen, twill, 300 g/m² G |
| Kleur | Marine/high vis geel |
| Stofsamenstelling | 65% polyester, 35% katoen, twill, 300 g/m² |
| Artikelcode (SKU) | M11050-006-002 |
| EAN | 7330509387238 |
| SKU leverancier | 150818608933C146 |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | C146 |
| Gewicht | 65% polyester, 35% katoen, twill, 300 g/m² G |
| Kleur | Marine/high vis geel |
| Stofsamenstelling | 65% polyester, 35% katoen, twill, 300 g/m² |
| Kwaliteit | 1860 |
| Kleurnummer | 8933 |
| Categorie | High vis |
| Land van herkomst | Lk |
| Certificering | En 14004, en iso 20471 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw