- Warm gevoerde winterbroek met getapete naden van duurzaam en sterk materiaal.
- De broek is wind- en waterdicht en heeft verschillende functionele zakken.
- Kortom, echt een winterbroek van topkwaliteit
| Artikelcode (SKU) | 201003 |
| EAN | 7330509331651 |
| SKU leverancier | 188519003389C148 |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | C148 |
| Gewicht | 70% polyester, 30% katoen, twill, waterwerende afwerking, 230 g/m² G |
| Kleur | High vis geel/marineblauw |
| Stofsamenstelling | 70% polyester, 30% katoen, twill, waterwerende afwerking, 230 g/m² |
| Artikelcode (SKU) | 201003 |
| EAN | 7330509331651 |
| SKU leverancier | 188519003389C148 |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | C148 |
| Gewicht | 70% polyester, 30% katoen, twill, waterwerende afwerking, 230 g/m² G |
| Kleur | High vis geel/marineblauw |
| Stofsamenstelling | 70% polyester, 30% katoen, twill, waterwerende afwerking, 230 g/m² |
| Kwaliteit | 1900 |
| Kleurnummer | 3389 |
| Categorie | High vis |
| Land van herkomst | Lk |
| Certificering | En 14004, en 343, en 342, en iso 20471 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw