| Artikelcode (SKU) | M11055-006-006 |
| EAN | 7330509288184 |
| SKU leverancier | 152918608933C154 |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 1529 |
| Pasvorm | Normaal |
| Material | 65% polyester, 35% katoen, twill, 300 g/m² |
| Gender | Heren |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M11055-006-005 | Maat | C152 | Kleur | Marine/High Vis Geel | niet op voorraad | €107,34 (incl. btw) | |
| | SKU | M11055-006-006 | Maat | C154 | Kleur | Marine/High Vis Geel | niet op voorraad | €107,34 (incl. btw) | |
| | SKU | M11055-006-007 | Maat | C156 | Kleur | Marine/High Vis Geel | niet op voorraad | €107,34 (incl. btw) | |
| | SKU | M11055-006-008 | Maat | C158 | Kleur | Marine/High Vis Geel | niet op voorraad | €107,34 (incl. btw) | |
| | SKU | M11151-006-001 | Maat | D84 | Kleur | Marine/High Vis Geel | niet op voorraad | €107,34 (incl. btw) | |
| | SKU | M11151-006-002 | Maat | D88 | Kleur | Marine/High Vis Geel | niet op voorraad | €107,34 (incl. btw) | |
| | SKU | M11151-006-003 | Maat | D92 | Kleur | Marine/High Vis Geel | niet op voorraad | €107,34 (incl. btw) | |
| | SKU | M11151-006-004 | Maat | D96 | Kleur | Marine/High Vis Geel | niet op voorraad | €107,34 (incl. btw) | |
| | SKU | M11151-006-005 | Maat | D100 | Kleur | Marine/High Vis Geel | niet op voorraad | €107,34 (incl. btw) | |
| | SKU | M11151-006-006 | Maat | D104 | Kleur | Marine/High Vis Geel | niet op voorraad | €107,34 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M11055-006-006 |
| EAN | 7330509288184 |
| SKU leverancier | 152918608933C154 |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 1529 |
| Pasvorm | Normaal |
| Material | 65% polyester, 35% katoen, twill, 300 g/m² |
| Gender | Heren |
| Beroepsgroep | Ambachtsman, Chauffeur, Wegenbouw |
| En 14404 | EN 14404:2004+A1:2010 in combinatie met kniebeschermers 4027, 4057, 4058 en 4032 |
| En Iso 20471 | EN ISO 20471, klasse 1, Combinatiecertificering W |
| Oeko Tex 100 | Oeko-Tex std 100, SE 23-302, RISE |
| Versterking | CORDURA®-versterkt op slijtgevoelige delen |
| Hamerhouder | Hamerlus aan zijkant |
| Lussen | Lussen, waarvan één met D-ring |
| Identiteitskaartzak | ID-kaarthouder |
| Achterzakken | Achterzakken met plooi |
| Beenzakken | Beenzak met pennenzak, extra zak en telefoonzak |
| Voorzakken | Voorzakken met opzetstuk |
| Kniebeschermingszakken | Kniebeschermerszakken |
| Gereedschapszakken | Gereedschapszakken - met schroevendraaierzakken en gereedschaphouder die in de geplooide voorzakken kunnen worden opgeborgen |
| Duimstokzak | Duimstokzak met meshouder en pennenzak |
| Reflectoren | 70 mm breed reflectietape, Reflecterende details rond been |
| Wasinstructies | Huishoudelijke wasbeurten: 50 x, Industriele wasbeurten: 50 x |
| High Vis Classificatie | EN ISO 20471 - Klasse 1 |
| High Vis Co Certificering | W (werkbroek) |
| Was | Industrieel wasbaar EN ISO 15797 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw