| Artikelcode (SKU) | M10971-007-005 |
| EAN | 7330509703274 |
| SKU leverancier | 158518115389C50 |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 1585 |
| Pasvorm | Voorgevormde broekspijpen |
| Material | 65% polyester, 35% katoen, twill, waterwerende afwerking, 240 g/m² |
| Gender | Heren |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M11176-007-003 | Maat | D92 | Kleur | High Vis Oranje/Marineblauw | niet op voorraad | €131,54 (incl. btw) | |
| | SKU | M11176-007-004 | Maat | D96 | Kleur | High Vis Oranje/Marineblauw | niet op voorraad | €131,54 (incl. btw) | |
| | SKU | M11176-007-005 | Maat | D100 | Kleur | High Vis Oranje/Marineblauw | niet op voorraad | €131,54 (incl. btw) | |
| | SKU | M11176-007-006 | Maat | D104 | Kleur | High Vis Oranje/Marineblauw | niet op voorraad | €131,54 (incl. btw) | |
| | SKU | M11176-007-007 | Maat | D108 | Kleur | High Vis Oranje/Marineblauw | niet op voorraad | €131,54 (incl. btw) | |
| | SKU | M11176-007-008 | Maat | D112 | Kleur | High Vis Oranje/Marineblauw | niet op voorraad | €131,54 (incl. btw) | |
| | SKU | M11176-007-009 | Maat | D116 | Kleur | High Vis Oranje/Marineblauw | niet op voorraad | €131,54 (incl. btw) | |
| | SKU | M11176-007-010 | Maat | D120 | Kleur | High Vis Oranje/Marineblauw | niet op voorraad | €131,54 (incl. btw) | |
| | SKU | M11176-007-011 | Maat | D124 | Kleur | High Vis Oranje/Marineblauw | niet op voorraad | €131,54 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M10971-007-005 |
| EAN | 7330509703274 |
| SKU leverancier | 158518115389C50 |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 1585 |
| Pasvorm | Voorgevormde broekspijpen |
| Material | 65% polyester, 35% katoen, twill, waterwerende afwerking, 240 g/m² |
| Gender | Heren |
| Beroepsgroep | Fabrieksarbeider, Chauffeur, Wegenbouw |
| En 14404 | EN 14404:2004+A1:2010 in combinatie met kniebeschermers 4027, 4057, 4058 en 4032 |
| En Iso 20471 | EN ISO 20471, klasse 2, Klasse 2 en 3 kledingstukken in oranje kleurstellingen zijn in overeenstemming met RIS-3279-TOM uitgave 2, Combinatiecertificering Y |
| Oeko Tex 100 | Oeko-Tex std 100, SE 23-302, RISE |
| Functionaliteit | Stretchmateriaal in kruis, op knieën en zitvlak |
| Versterking | Cordura®-stretch versterkte kniezakken |
| Gulp | Gulp met kunststof rits |
| Taille | D-ring in de zoom |
| Achterzakken | Achterzakken |
| Beenzakken | Beenzak met plooi, rits, pennenzak en meszak |
| Voorzakken | Steekzakken |
| Kniebeschermingszakken | Kniebeschermerszakken |
| Telefoonzak | Binnenzak voor telefoon |
| Reflectoren | 70 mm breed reflectietape, Reflecterende details rond been |
| Wasinstructies | Aantal wasbeurten: 50 x, Kleur 55XX/XX55 - Huishoudelijk wassen volgens de eisen van EN ISO 20471 |
| High Vis Co Certificering | Y (werkbroek) |
| Milieukeurmerk | OEKO-TEX® MADE IN GREEN |
| Oeko Tex® Made In Green | M27MKBYK6 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw