| Artikelcode (SKU) | M10964-009-005 |
| EAN | 7330509413708 |
| SKU leverancier | 156618115599C50 |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 1566 |
| Pasvorm | Normaal |
| Material | 65% polyester, 35% katoen, twill, waterwerende afwerking, 240 g/m² |
| Gender | Heren |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M10964-009-012 | Maat | C64 | Kleur | High Vis Rood/Zwart | niet op voorraad | €118,88 (incl. btw) | |
| | SKU | M11169-009-001 | Maat | D84 | Kleur | High Vis Rood/Zwart | niet op voorraad | €118,88 (incl. btw) | |
| | SKU | M11169-009-002 | Maat | D88 | Kleur | High Vis Rood/Zwart | niet op voorraad | €118,88 (incl. btw) | |
| | SKU | M11169-009-003 | Maat | D92 | Kleur | High Vis Rood/Zwart | niet op voorraad | €118,88 (incl. btw) | |
| | SKU | M11169-009-004 | Maat | D96 | Kleur | High Vis Rood/Zwart | niet op voorraad | €118,88 (incl. btw) | |
| | SKU | M11169-009-005 | Maat | D100 | Kleur | High Vis Rood/Zwart | niet op voorraad | €118,88 (incl. btw) | |
| | SKU | M11169-009-006 | Maat | D104 | Kleur | High Vis Rood/Zwart | niet op voorraad | €118,88 (incl. btw) | |
| | SKU | M11169-009-007 | Maat | D108 | Kleur | High Vis Rood/Zwart | niet op voorraad | €118,88 (incl. btw) | |
| | SKU | M11169-009-008 | Maat | D112 | Kleur | High Vis Rood/Zwart | niet op voorraad | €118,88 (incl. btw) | |
| | SKU | M11169-009-009 | Maat | D116 | Kleur | High Vis Rood/Zwart | niet op voorraad | €118,88 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M10964-009-005 |
| EAN | 7330509413708 |
| SKU leverancier | 156618115599C50 |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 1566 |
| Pasvorm | Normaal |
| Material | 65% polyester, 35% katoen, twill, waterwerende afwerking, 240 g/m² |
| Gender | Heren |
| Beroepsgroep | Ambachtsman, Fabrieksarbeider, Chauffeur, Wegenbouw |
| En 14404 | EN 14404:2004+A1:2010 in combinatie met kniebeschermers 4027, 4057, 4058 en 4032 |
| En Iso 20471 | EN ISO 20471, klasse 2, Klasse 2 en 3 kledingstukken in oranje kleurstellingen zijn in overeenstemming met RIS-3279-TOM uitgave 2, Combinatiecertificering Y |
| Oeko Tex 100 | Oeko-Tex std 100, SE 23-302, RISE |
| Versterking | CORDURA®-versterkte kniezakken |
| Lussen | Twee lussen met knoopsluiting aan de zijkant voor hamerhouder, Lussen, waarvan één met D-ring |
| Identiteitskaartzak | ID-kaarthouder, afsluitbaar |
| Achterzakken | Achterzakken met plooi en klep, versterkt |
| Beenzakken | Beenzak met pennenzak en telefoonzak |
| Voorzakken | Schuine insteekzakken |
| Kniebeschermingszakken | Kniebeschermerszakken |
| Telefoonzak | Telefoonzak |
| Duimstokzak | Duimstokzak met meshouder en pennenzak |
| Broekspijpopening | Standaard C-maat kan verlengd worden tot lengtemaat. |
| Reflectoren | 70 mm breed reflectietape, Reflecterende details rond been |
| Wasinstructies | Huishoudelijke wasbeurten: 50 x, Industriele wasbeurten: 50 x, Kleur 55XX/XX55 - Huishoudelijk en industrieel wassen volgens de eisen van EN ISO 20471 |
| High Vis Classificatie | EN ISO 20471 - Klasse 2 |
| High Vis Co Certificering | Y (werkbroek) |
| Milieukeurmerk | OEKO-TEX® MADE IN GREEN |
| Oeko Tex® Made In Green | M2AN2SM44 |
| Was | Industrieel wasbaar EN ISO 15797 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw