Artikelcode (SKU): M10716-004-005 SKU leverancier: 676319773399C50
Specificaties
Artikelcode (SKU) M10716-004-005
EAN 7330509340080
SKU leverancier 676319773399C50
Merk BLAKLADER
Model 6763
Material 100% polyester, oxford, gelamineerd, waterdicht 15.000 mm, winddicht, ademend vermogen, Ret 8, 5, 200 g/m²
Gender Heren
Beroepsgroep Ambachtsman, Wegenbouw, Visser
En 14404 EN 14404:2004+A1:2010 in combinatie met kniebeschermers 4027, 4057, 4058 en 4032
En Iso 20471 EN ISO 20471, klasse 3
En 342 EN 342
En 343 EN 343, Klasse 4,1
Oeko Tex 100 Oeko-Tex std 100, SE 23-302, RISE
Voering Voering in quilt, Warm gevoerd
Plooi Rugplooi voor extra bewegingsvrijheid
Lussen Lussen
Kraag Met fleece gevoerde kraag
Muts Afneembare capuchon met warme voering
Taille Elastiek in taille
Sneeuwslot Sneeuwstopper, te openen met klittenband en knoop
Identiteitskaartzak ID-kaarthouder, afsluitbaar
Sluiting Vooraan Verborgen sterke 1-weg kunststof rits
Achterzakken Achterzakken met plooi, Achterzakken met klep
Beenzakken Dijbeenzakken met klep
Borstzakken Borstzak met D-ring, Borstzakken met waterafstotende rits
Binnenzak Binnenzak met rits en telefoonzak
Kniebeschermingszakken Kniebeschermerszakken aan binnenkant
Zijzakken Zijzakken met fleecevoering
Duimstokzak Duimstokzak met meshouder en pennenzak
Afwerking Te openen met ritssluiting aan de bovenkant van de heup
Broekspijpopening Verstelbare broekspijpopening met klittenband.
Mouweinde Verstelbaar mouweinde met klittenband
Reflectoren 50 mm breed reflectietape, Reflecterende details op romp, mouwen en schouders, Reflecterende details rond been