| Artikelcode (SKU) | M11008-004-012 |
| EAN | 7330509840603 |
| SKU leverancier | 119716423399C64 |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 1197 |
| Pasvorm | Slim |
| Material | 94% polyester, 6% elastan, 4-weg stretch, 320 g/m² |
| Gender | Heren |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M11208-004-003 | Maat | D92 | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €205,83 (incl. btw) | |
| | SKU | M11208-004-004 | Maat | D96 | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €205,83 (incl. btw) | |
| | SKU | M11208-004-005 | Maat | D100 | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €205,83 (incl. btw) | |
| | SKU | M11208-004-006 | Maat | D104 | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €205,83 (incl. btw) | |
| | SKU | M11208-004-007 | Maat | D108 | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €205,83 (incl. btw) | |
| | SKU | M11208-004-008 | Maat | D112 | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €205,83 (incl. btw) | |
| | SKU | M11208-004-009 | Maat | D116 | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €205,83 (incl. btw) | |
| | SKU | M11208-004-010 | Maat | D120 | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €205,83 (incl. btw) | |
| | SKU | M11208-004-011 | Maat | D124 | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €205,83 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M11008-004-012 |
| EAN | 7330509840603 |
| SKU leverancier | 119716423399C64 |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 1197 |
| Pasvorm | Slim |
| Material | 94% polyester, 6% elastan, 4-weg stretch, 320 g/m² |
| Gender | Heren |
| Beroepsgroep | Ambachtsman, Wegenbouw |
| En 14404 | EN 14404:2004+A1:2010 in combinatie met kniebeschermers 4027, 4057, 4058 en 4032 |
| En Iso 20471 | EN ISO 20471, klasse 2, Combinatiecertificering Y |
| Oeko Tex 100 | Oeko-Tex std 100, SE 23-302, RISE |
| Functionaliteit | Meshmateriaal in knieholte, 4-weg stretch |
| Versterking | Met CORDURA®-versterkte onderkant broekspijpen, CORDURA®-versterkte achterzakken, CORDURA®-versterkte duimstokzak en knieën |
| Gulp | Gulp met kunststof rits |
| Lussen | Twee lussen met knoopsluiting aan de zijkant voor hamerhouder, Brede lussen achteraan en aan zijkanten |
| Knopen | Metalen knopen |
| Meshouder | Meshouder met knoop |
| Taille | D-ring in de zoom |
| Naden | Binnenbeennaad dubbel gestikt |
| Identiteitskaartzak | Afneembare ID-kaarthouder, D-ring |
| Achterzakken | Achterzakken met plooi en klep, versterkt |
| Beenzakken | Beenzak met klep en klittenbandsluiting met binnenin telefoonzak van mesh, Beenzak met rits |
| Voorzakken | Steekzakken |
| Kniebeschermingszakken | Kniebeschermerszakken |
| Duimstokzak | Versterkte duimstokzak met pennenzak en meshouder |
| Broekspijpopening | Broekspijpopening met CORDURA®-versterking., Verstelbare broekspijpopening met aanrijgkoord en CORDURA®-versterkt. |
| Reflectoren | Reflecterende details rond been, 70 mm breed gesneden reflectietape |
| Wasinstructies | Aantal wasbeurten: 20 x |
| High Vis Classificatie | EN ISO 20471 - Klasse 2 |
| High Vis Co Certificering | Y (werkbroek) |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw