High Vis Werkbroek Zwart/High Vis Geel D108
High Vis Werkbroek Zwart/High Vis Geel D108
niet op voorraad
| Artikelcode (SKU) | M11193-004-007 |
| EAN | 7330509369746 |
| SKU leverancier | 186218113399D108 |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 1862 |
| Accessoires | Artikel 2162 bretels |
| Pasvorm | Voorgevormde broekspijpen, Normaal |
| Material | 65% polyester, 35% katoen, twill, waterwerende afwerking, 240 g/m² |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M11193-004-007 | Maat | D108 | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €118,88 (incl. btw) | |
| | SKU | M11193-004-008 | Maat | D112 | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €118,88 (incl. btw) | |
| | SKU | M11193-004-009 | Maat | D116 | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €118,88 (incl. btw) | |
| | SKU | M11193-004-010 | Maat | D120 | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €118,88 (incl. btw) | |
| | SKU | M11193-004-011 | Maat | D124 | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €118,88 (incl. btw) | |
| | SKU | M11193-004-012 | Maat | D128 | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €118,88 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M11193-004-007 |
| EAN | 7330509369746 |
| SKU leverancier | 186218113399D108 |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 1862 |
| Accessoires | Artikel 2162 bretels |
| Pasvorm | Voorgevormde broekspijpen, Normaal |
| Material | 65% polyester, 35% katoen, twill, waterwerende afwerking, 240 g/m² |
| Gender | Heren |
| Beroepsgroep | Ambachtsman, Fabrieksarbeider, Chauffeur, Wegenbouw |
| En 14404 | EN 14404:2004+A1:2010 in combinatie met kniebeschermers 4027 en 4057 |
| En Iso 20471 | EN ISO 20471, klasse 1, Combinatiecertificering W |
| En 342 | EN 342 samen met art. 4862 |
| Oeko Tex 100 | Oeko-Tex std 100, SE 23-302, RISE |
| Voering | Voering in quilt, Warm gevoerd |
| Lussen | Lussen, waarvan één met D-ring |
| Achterzakken | Achterzakken |
| Beenzakken | Beenzak met plooi, Beenzak met pennenzak en telefoonzak |
| Kniebeschermingszakken | Kniebeschermerszakken aan binnenkant |
| Zijzakken | Zijzakken |
| Reflectoren | 50 mm breed reflectietape, Reflecterende details rond been |
| Wasinstructies | Aantal wasbeurten: 30 x, Kleur 55XX/XX55 - Huishoudelijk wassen volgens de eisen van EN ISO 20471 |
| High Vis Classificatie | EN ISO 20471 - Klasse 1 |
| High Vis Co Certificering | W (werkbroek) |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw