| Artikelcode (SKU) | M11157-004-008 |
| EAN | 7330509338896 |
| SKU leverancier | 153318603399D112 |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 1533 |
| Pasvorm | Voorgevormde broekspijpen |
| Material | 65% polyester, 35% katoen, twill, 300 g/m² |
| Gender | Heren |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M11061-004-007 | Maat | C156 | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €117,41 (incl. btw) | |
| | SKU | M11157-004-001 | Maat | D84 | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €117,41 (incl. btw) | |
| | SKU | M11157-004-002 | Maat | D88 | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €117,41 (incl. btw) | |
| | SKU | M11157-004-003 | Maat | D92 | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €117,41 (incl. btw) | |
| | SKU | M11157-004-004 | Maat | D96 | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €117,41 (incl. btw) | |
| | SKU | M11157-004-005 | Maat | D100 | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €117,41 (incl. btw) | |
| | SKU | M11157-004-006 | Maat | D104 | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €117,41 (incl. btw) | |
| | SKU | M11157-004-007 | Maat | D108 | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €117,41 (incl. btw) | |
| | SKU | M11157-004-008 | Maat | D112 | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €117,41 (incl. btw) | |
| | SKU | M11157-004-009 | Maat | D116 | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €117,41 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M11157-004-008 |
| EAN | 7330509338896 |
| SKU leverancier | 153318603399D112 |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 1533 |
| Pasvorm | Voorgevormde broekspijpen |
| Material | 65% polyester, 35% katoen, twill, 300 g/m² |
| Gender | Heren |
| Beroepsgroep | Ambachtsman, Wegenbouw |
| En 14404 | EN 14404:2004+A1:2010 in combinatie met kniebeschermers 4027, 4057, 4058 en 4032 |
| En Iso 20471 | EN ISO 20471, klasse 1 C44, klasse 2 C46 ->, Combinatiecertificering X -> C46, Combinatiecertificering Y C46 -> |
| Oeko Tex 100 | Oeko-Tex std 100, SE 23-302, RISE |
| Versterking | CORDURA®-versterkt op slijtgevoelige delen, CORDURA®-versterkte kniezakken |
| Hamerhouder | Hamerlus aan zijkant |
| Lussen | Lussen, waarvan één met D-ring |
| Identiteitskaartzak | ID-kaarthouder |
| Achterzakken | Achterzakken met plooi en klep, versterkt |
| Beenzakken | Beenzak met klep en plooi met pennenzak, extra zak, telefoonzak en ID-kaartzak |
| Voorzakken | Voorzakken met opzetstuk |
| Kniebeschermingszakken | Kniebeschermerszakken |
| Gereedschapszakken | Gereedschapszakken - met schroevendraaierzakken en gereedschaphouder die in de geplooide voorzakken kunnen worden opgeborgen |
| Duimstokzak | Duimstokzak met extra zak en meshouder |
| Reflectoren | 70 mm breed reflectietape, Reflecterende details rond been |
| Wasinstructies | Huishoudelijke wasbeurten: 50 x, Industriele wasbeurten: 50 x, Kleur 55XX/XX55 - Huishoudelijk en industrieel wassen volgens de eisen van EN ISO 20471 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw