| Artikelcode (SKU) | 213633 |
| EAN | 7330509615638 |
| SKU leverancier | 716118118933D20 |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 7161 |
| Pasvorm | Damespasvorm, Voorgevormde broekspijpen, Normaal |
| Material | 65% polyester, 35% katoen, twill, waterwerende afwerking, 240 g/m² |
| Gender | Dames |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | 213632 | Maat | D19 | Kleur | Marine/High Vis Geel | niet op voorraad | €123,55 (incl. btw) | |
| | SKU | 213633 | Maat | D20 | Kleur | Marine/High Vis Geel | niet op voorraad | €123,55 (incl. btw) | |
| | SKU | 213634 | Maat | D21 | Kleur | Marine/High Vis Geel | niet op voorraad | €123,55 (incl. btw) | |
| | SKU | 213635 | Maat | D22 | Kleur | Marine/High Vis Geel | niet op voorraad | €123,55 (incl. btw) | |
| | SKU | 213636 | Maat | D23 | Kleur | Marine/High Vis Geel | niet op voorraad | €123,55 (incl. btw) | |
| | SKU | 213637 | Maat | D24 | Kleur | Marine/High Vis Geel | niet op voorraad | €123,55 (incl. btw) | |
| | SKU | 213638 | Maat | D25 | Kleur | Marine/High Vis Geel | niet op voorraad | €123,55 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | 213633 |
| EAN | 7330509615638 |
| SKU leverancier | 716118118933D20 |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 7161 |
| Pasvorm | Damespasvorm, Voorgevormde broekspijpen, Normaal |
| Material | 65% polyester, 35% katoen, twill, waterwerende afwerking, 240 g/m² |
| Gender | Dames |
| Beroepsgroep | Fabrieksarbeider, Chauffeur, Wegenbouw |
| En 14404 | EN 14404:2004+A1:2010 in combinatie met kniebeschermers 4027 en 4057 |
| En Iso 20471 | EN ISO 20471, klasse 1, Combinatiecertificering W |
| Oeko Tex 100 | Oeko-Tex std 100, SE 23-302, RISE |
| Functionaliteit | Stretchmateriaal in kruis, op knieën en zitvlak |
| Versterking | Cordura®-stretch versterkte kniezakken |
| Gulp | Gulp met kunststof rits |
| Taille | Elastiek in taille, D-ring in de zoom |
| Beenzakken | Beenzak met plooi, rits, pennenzak en meszak |
| Voorzakken | Steekzakken |
| Kniebeschermingszakken | Kniebeschermerszakken aan binnenkant |
| Telefoonzak | Binnenzak voor telefoon |
| Afwerking | Verlengbare zoom, niet van toepassing op D-maten |
| Reflectoren | 65 mm breed reflectietape |
| Wasinstructies | Aantal wasbeurten: 50 x |
| High Vis Classificatie | EN ISO 20471 - Klasse 1 |
| Milieukeurmerk | OEKO-TEX® MADE IN GREEN |
| Oeko Tex® Made In Green | M27MKDB66 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw