- Geavanceerde High Vis werkbroek met modern design en veel functionele zakoplossingen.
- Gecertificeerd volgens EN ISO 20471, C44 klasse 1, C46 en groter, klasse 2
| Artikelcode (SKU) | 196670 |
| EAN | 7330509430873 |
| SKU leverancier | 153318605349D84 |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | D84 |
| Gewicht | 65% polyester, 35% katoen, twill, 300 g/m² G |
| Kleur | High vis oranje/groen |
| Stofsamenstelling | 65% polyester, 35% katoen, twill, 300 g/m² |
| Artikelcode (SKU) | 196670 |
| EAN | 7330509430873 |
| SKU leverancier | 153318605349D84 |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | D84 |
| Gewicht | 65% polyester, 35% katoen, twill, 300 g/m² G |
| Kleur | High vis oranje/groen |
| Stofsamenstelling | 65% polyester, 35% katoen, twill, 300 g/m² |
| Kwaliteit | 1860 |
| Kleurnummer | 5349 |
| Categorie | High vis |
| Land van herkomst | Se |
| Certificering | En 14004, en iso 20471 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw