- Boxershorts gemaakt van polyester en elastaan met High Vis en camouflageprint in een 2-pack.
- De boxers hebben een gedeelte in mesh in het kruis voor meer comfort en ventilatie
| Artikelcode (SKU) | 142099 |
| EAN | 7330509691779 |
| SKU leverancier | 188610793394S |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | S |
| Gewicht | 85% polyester, 15% elastan, single jersey, 180 g/m² G |
| Kleur | High vis geel/grijs |
| Stofsamenstelling | 85% polyester, 15% elastan, single jersey, 180 g/m² |
| Artikelcode (SKU) | 142099 |
| EAN | 7330509691779 |
| SKU leverancier | 188610793394S |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | S |
| Gewicht | 85% polyester, 15% elastan, single jersey, 180 g/m² G |
| Kleur | High vis geel/grijs |
| Stofsamenstelling | 85% polyester, 15% elastan, single jersey, 180 g/m² |
| Kwaliteit | 1079 |
| Kleurnummer | 3394 |
| Categorie | Overige |
| Land van herkomst | Cn |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw