| Artikelcode (SKU) | M11534-033-004 |
| EAN | 5414729071879 |
| SKU leverancier | 2006202064C64930040 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 300 g/m², +/- 290 g/m² G |
| Verstelbaar | verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Pasvorm | regular fit |
| Stof materiaal | PESCO64, PESCO74 |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M11556-033-013 | Maat | 58 | Kleur | CEMENTGRIJS/FLUOGEEL | niet op voorraad | €59,77 (incl. btw) | |
| | SKU | M11556-033-014 | Maat | 60 | Kleur | CEMENTGRIJS/FLUOGEEL | niet op voorraad | €59,77 (incl. btw) | |
| | SKU | M11556-033-015 | Maat | 62 | Kleur | CEMENTGRIJS/FLUOGEEL | niet op voorraad | €59,77 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M11534-033-004 |
| EAN | 5414729071879 |
| SKU leverancier | 2006202064C64930040 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 300 g/m², +/- 290 g/m² G |
| Verstelbaar | verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Pasvorm | regular fit |
| Stof materiaal | PESCO64, PESCO74 |
| Compositie | 65PES/35%COT, 60%PES/40%COT |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Zakken | steekzak, dijbeenzak, meterzak, gsm-zak |
| Achterzak met klep | 1 |
| Hamerlus | 1 |
| Lus voor ID-kaart | lus voor ID-kaarthouder |
| Reflecterende elementen | reflecterende banden van 70 mm |
| Verstelbare rugelastiek | 1 |
| Normale taillehoogte | 1 |
| Drienaaldstiksel | 1 |
| Sluiting type | ritssluiting en jeansknoop |
| Certificaten | Certificatie EN ISO 20471:2013+A1:2016 - klasse 1,CE categorie II,UKCA |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw