| Artikelcode (SKU) | M11567-035-010 |
| EAN | 5414729088563 |
| SKU leverancier | 2008183075B64940052 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 290 g/m², +/- 330 g/m² G |
| Stofsamenstelling | katoen/polyester |
| High visibility | ja |
| Kledingmaat | 56 |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | 493473 | Maat | 52 | Kleur | GRAFIETGRIJS/FLUOGEEL | niet op voorraad | €157,42 (incl. btw) | |
| | SKU | M11567-035-010 | Maat | 52 | Kleur | GRAFIETGRIJS/FLUOGEEL | op voorraad | €157,42 (incl. btw) | |
| | SKU | 493472 | Maat | 54 | Kleur | GRAFIETGRIJS/FLUOGEEL | niet op voorraad | €157,42 (incl. btw) | |
| | SKU | M11567-035-011 | Maat | 54 | Kleur | GRAFIETGRIJS/FLUOGEEL | op voorraad | €157,42 (incl. btw) | |
| | SKU | M11567-035-014 | Maat | 60 | Kleur | GRAFIETGRIJS/FLUOGEEL | niet op voorraad | €157,42 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M11567-035-010 |
| EAN | 5414729088563 |
| SKU leverancier | 2008183075B64940052 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 290 g/m², +/- 330 g/m² G |
| Stofsamenstelling | katoen/polyester |
| High visibility | ja |
| Kledingmaat | 56 |
| Gewicht (kwaliteit lengte) | 290 G/M² |
| Kleur (combinatie) | geel/grijs |
| Verstelbaar | verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Pasvorm | regular fit |
| Stof materiaal | COPES75, COPES77 |
| Compositie | 75%COT/24%PES/1%NEG, 50%COT/49%PES/1%NEG |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Zakken | verstelbare kniezakken, steekzak |
| Sluiting type | achterzak met klep en verborgen sluiting, dijbeenzak met klep en verborgen sluiting, meterzak met klep en verborgen sluiting |
| Reflecterende elementen | reflecterende banden van 70 mm |
| Verstelbare rugelastiek | 1 |
| Normale taillehoogte | 1 |
| Verborgen sluiting | verborgen jeansknoop en rits |
| Certificaten | Certificatie EN 13034:2005+A1:2009 - type 6,Certificatie EN 14404:2004+A1:2010 - verstelbare kniezakken in combinatie met DASSY® CRATOS kniebeschermers,Certificatie EN ISO 11611:2015 A1+A2 - klasse 1,Certificatie EN ISO 20471:2013+A1:2016 - klasse 1,Certi |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw