- Klassieke bretelbroek met comfortabele pasvorm waar u lang plezier aan beleeft.
- Deze bretelbroek is voorzien van een dubbele laag katoen twill, die verf absorbeert in de stof en u warm en droog houdt
| Artikelcode (SKU) | 203358 |
| EAN | 7330509214442 |
| SKU leverancier | 261112101000C144 |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | C144 |
| Gewicht | 100% katoen, twill, 320 g/m² G |
| Kleur | Wit |
| Stofsamenstelling | 100% katoen, twill, 320 g/m² |
| Artikelcode (SKU) | 203358 |
| EAN | 7330509214442 |
| SKU leverancier | 261112101000C144 |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | C144 |
| Gewicht | 100% katoen, twill, 320 g/m² G |
| Kleur | Wit |
| Stofsamenstelling | 100% katoen, twill, 320 g/m² |
| Kwaliteit | 1210 |
| Kleurnummer | 1000 |
| Categorie | Stukadoors/schilders |
| Land van herkomst | Vn |
| Certificering | En 14004 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw