- Klassieke bretelbroek met een breed scala aan toepassingen en veel slimme zakoplossingen.
- Met CORDURA®- versterkte voorzakken, achterzakken, duimstokzak, dijbeenzakken, kniezakken en onderkant
| Artikelcode (SKU) | M10631-001-002 |
| EAN | 7330509373118 |
| SKU leverancier | 265418354699C44 |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | C44 |
| Gewicht | 55% polyester, 45% katoen, keper, gerecycled polyester, 270 g/m² G |
| Kleur | Army groen/zwart |
| Stofsamenstelling | 55% polyester, 45% katoen, keper, gerecycled polyester, 270 g/m² |
| Artikelcode (SKU) | M10631-001-002 |
| EAN | 7330509373118 |
| SKU leverancier | 265418354699C44 |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | C44 |
| Gewicht | 55% polyester, 45% katoen, keper, gerecycled polyester, 270 g/m² G |
| Kleur | Army groen/zwart |
| Stofsamenstelling | 55% polyester, 45% katoen, keper, gerecycled polyester, 270 g/m² |
| Kwaliteit | 1835 |
| Kleurnummer | 4699 |
| Categorie | Tuin |
| Land van herkomst | Lk |
| Certificering | En 14004 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw