- Klassieke bretelbroek met een breed scala aan toepassingen en veel slimme zakoplossingen, zoals een binnenborstzak met ritssluiting, een pennenzak en een achterzak met een opgestikte klep
| Artikelcode (SKU) | 203294 |
| EAN | 7330509305010 |
| SKU leverancier | 261018008900C50 |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | C50 |
| Gewicht | 65% polyester, 35% katoen, twill, 240 g/m² G |
| Kleur | Marineblauw |
| Stofsamenstelling | 65% polyester, 35% katoen, twill, 240 g/m² |
| Artikelcode (SKU) | 203294 |
| EAN | 7330509305010 |
| SKU leverancier | 261018008900C50 |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | C50 |
| Gewicht | 65% polyester, 35% katoen, twill, 240 g/m² G |
| Kleur | Marineblauw |
| Stofsamenstelling | 65% polyester, 35% katoen, twill, 240 g/m² |
| Kwaliteit | 1800 |
| Kleurnummer | 8900 |
| Categorie | Industrie/service |
| Land van herkomst | Vn |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw