- Ervaar comfort en bewegingsvrijheid en bescherm jezelf effectief tegen vuil en spatten.
- Ideaal om te gebruiken in combinatie met onze comfortabele, betrouwbare kniebeschermers gecertificeerd volgens EN 14404: items 4018, 4000 en 4008
| Artikelcode (SKU) | 212766 |
| EAN | 7330509077061 |
| SKU leverancier | 615113708800C50 |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | C50 |
| Gewicht | 100% katoen, twill, 370 g/m² G |
| Kleur | Marineblauw |
| Stofsamenstelling | 100% katoen, twill, 370 g/m² |
| Artikelcode (SKU) | 212766 |
| EAN | 7330509077061 |
| SKU leverancier | 615113708800C50 |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | C50 |
| Gewicht | 100% katoen, twill, 370 g/m² G |
| Kleur | Marineblauw |
| Stofsamenstelling | 100% katoen, twill, 370 g/m² |
| Kwaliteit | 1370 |
| Kleurnummer | 8800 |
| Categorie | Ambacht |
| Land van herkomst | Lk |
| Certificering | En 14004 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw