- Stijlvolle piraatbroek met ¾-lengte broekspijpen.
- De broek heeft een aantal slimme zakken, goede pasvorm en CORDURA® versterkte kniezakken voor extra levensduur
| Artikelcode (SKU) | M10877-007-002 |
| EAN | 7330509225745 |
| SKU leverancier | 154013708800C44 |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | C44 |
| Gewicht | 100% katoen, twill, 370 g/m² G |
| Kleur | Marineblauw |
| Stofsamenstelling | 100% katoen, twill, 370 g/m² |
| Artikelcode (SKU) | M10877-007-002 |
| EAN | 7330509225745 |
| SKU leverancier | 154013708800C44 |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | C44 |
| Gewicht | 100% katoen, twill, 370 g/m² G |
| Kleur | Marineblauw |
| Stofsamenstelling | 100% katoen, twill, 370 g/m² |
| Kwaliteit | 1370 |
| Kleurnummer | 8800 |
| Categorie | Ambacht |
| Land van herkomst | Lk |
| Certificering | En 14004 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw