- Mooie stonewashed piratenbroek met 3/4 broekspijpen.
- Verschillende slimme zakken, een goede pasvorm en CORDURA® versterkte kniebeschermerzakken die de levensduur garandeert
| Artikelcode (SKU) | M10880-032-002 |
| EAN | 7330509235041 |
| SKU leverancier | 154012101000C44 |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | C44 |
| Gewicht | 100% katoen, twill, 320 g/m² G |
| Kleur | Wit |
| Stofsamenstelling | 100% katoen, twill, 320 g/m² |
| Artikelcode (SKU) | M10880-032-002 |
| EAN | 7330509235041 |
| SKU leverancier | 154012101000C44 |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | C44 |
| Gewicht | 100% katoen, twill, 320 g/m² G |
| Kleur | Wit |
| Stofsamenstelling | 100% katoen, twill, 320 g/m² |
| Kwaliteit | 1210 |
| Kleurnummer | 1000 |
| Categorie | Ambacht |
| Land van herkomst | Lk |
| Certificering | En 14004 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw