- Comfortabele piraatbroek uit onze duurzame X1900-reeks.
- De broek heeft meerdere slimme zakoplossingen, een goede pasvorm en een lange levensduur
| Artikelcode (SKU) | 201629 |
| EAN | 7330509431689 |
| SKU leverancier | 196213109900C44 |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | C44 |
| Gewicht | 100% katoen, canvas, 270 g/m² G |
| Kleur | Zwart |
| Stofsamenstelling | 100% katoen, canvas, 270 g/m² |
| Artikelcode (SKU) | 201629 |
| EAN | 7330509431689 |
| SKU leverancier | 196213109900C44 |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | C44 |
| Gewicht | 100% katoen, canvas, 270 g/m² G |
| Kleur | Zwart |
| Stofsamenstelling | 100% katoen, canvas, 270 g/m² |
| Kwaliteit | 1310 |
| Kleurnummer | 9900 |
| Categorie | Ambacht |
| Land van herkomst | Lk |
| Certificering | En 14004 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw