- Serviceshort in een klassiek model en verkrijgbaar in drie prachtige kleuren.
- Het model een reeks praktische zakken, steekzakken en een dijbeenzak met driedubbele pennenzak en een gsm-zakje
| Artikelcode (SKU) | 193105 |
| EAN | 7330509311394 |
| SKU leverancier | 144718002400C42 |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | C42 |
| Gewicht | 65% polyester, 35% katoen, twill, 240 g/m² G |
| Kleur | Khaki |
| Stofsamenstelling | 65% polyester, 35% katoen, twill, 240 g/m² |
| Artikelcode (SKU) | 193105 |
| EAN | 7330509311394 |
| SKU leverancier | 144718002400C42 |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | C42 |
| Gewicht | 65% polyester, 35% katoen, twill, 240 g/m² G |
| Kleur | Khaki |
| Stofsamenstelling | 65% polyester, 35% katoen, twill, 240 g/m² |
| Kwaliteit | 1800 |
| Kleurnummer | 2400 |
| Categorie | Industrie/service |
| Land van herkomst | Lk |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw