- Industriebroek met bijpassend jack 4054 is verkrijgbaar in 7 verschillende kleurencombinaties.
- Door het duurzame materiaal, goede pasvorm en modern design is deze veelzijdige broek de ultieme keuze voor degenen die werkzaam zijn in de industrie
| Artikelcode (SKU) | 192213 |
| EAN | 7330509357590 |
| SKU leverancier | 140412108884C146 |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | C146 |
| Gewicht | 100% katoen, twill, 320 g/m² G |
| Kleur | Marineblauw/korenblauw |
| Stofsamenstelling | 100% katoen, twill, 320 g/m² |
| Artikelcode (SKU) | 192213 |
| EAN | 7330509357590 |
| SKU leverancier | 140412108884C146 |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | C146 |
| Gewicht | 100% katoen, twill, 320 g/m² G |
| Kleur | Marineblauw/korenblauw |
| Stofsamenstelling | 100% katoen, twill, 320 g/m² |
| Kwaliteit | 1210 |
| Kleurnummer | 8884 |
| Categorie | Industrie/service |
| Land van herkomst | Lk |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw