- Deze broek met losse spijkerzakken combineert het comfort van katoen met de duurzaamheid van CORDURA®.
- De broek heeft versterkingen van CORDURA®-stof voor verhoogde duurzaamheid - de broekspijpen, kniezakken en de achterkant van de broek
| Artikelcode (SKU) | 197149 |
| EAN | 7330509275450 |
| SKU leverancier | 155013709499D120 |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | D120 |
| Gewicht | 100% katoen, twill, 370 g/m² G |
| Kleur | Grijs/zwart |
| Stofsamenstelling | 100% katoen, twill, 370 g/m² |
| Artikelcode (SKU) | 197149 |
| EAN | 7330509275450 |
| SKU leverancier | 155013709499D120 |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | D120 |
| Gewicht | 100% katoen, twill, 370 g/m² G |
| Kleur | Grijs/zwart |
| Stofsamenstelling | 100% katoen, twill, 370 g/m² |
| Kwaliteit | 1370 |
| Kleurnummer | 9499 |
| Categorie | Ambacht |
| Land van herkomst | Lk |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw