- De 1404 two-tone werkbroeken zijn comfortabel, stevig en slijtvast.
- Duurzaam materiaal, goede pasvorm en modern design maken deze broek de ultieme eerste keuze voor degenen die werkzaam zijn in service en industrie
| Artikelcode (SKU) | 192305 |
| EAN | 7330509358511 |
| SKU leverancier | 140418008994C146 |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | C146 |
| Gewicht | 65% polyester, 35% katoen, twill, 240 g/m² G |
| Kleur | Marineblauw/grijs |
| Stofsamenstelling | 65% polyester, 35% katoen, twill, 240 g/m² |
| Artikelcode (SKU) | 192305 |
| EAN | 7330509358511 |
| SKU leverancier | 140418008994C146 |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | C146 |
| Gewicht | 65% polyester, 35% katoen, twill, 240 g/m² G |
| Kleur | Marineblauw/grijs |
| Stofsamenstelling | 65% polyester, 35% katoen, twill, 240 g/m² |
| Kwaliteit | 1800 |
| Kleurnummer | 8994 |
| Categorie | Industrie/service |
| Land van herkomst | Lk |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw