- Dames werkbroek
| Artikelcode (SKU) | 214583 |
| EAN | 7330509144527 |
| SKU leverancier | 712018008500C34 |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | C34 |
| Gewicht | 65% polyester, 35% katoen, twill, 240 g/m² G |
| Kleur | Korenblauw |
| Stofsamenstelling | 65% polyester, 35% katoen, twill, 240 g/m² |
| Artikelcode (SKU) | 214583 |
| EAN | 7330509144527 |
| SKU leverancier | 712018008500C34 |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | C34 |
| Gewicht | 65% polyester, 35% katoen, twill, 240 g/m² G |
| Kleur | Korenblauw |
| Stofsamenstelling | 65% polyester, 35% katoen, twill, 240 g/m² |
| Kwaliteit | 1800 |
| Kleurnummer | 8500 |
| Categorie | Dames |
| Land van herkomst | Lk |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw