| Artikelcode (SKU) | M11117-012-003 |
| EAN | 7330509306161 |
| SKU leverancier | 145118119900D92 |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 1451 |
| Pasvorm | Voorgevormde broekspijpen |
| Material | 65% polyester, 35% katoen, twill, waterwerende afwerking, 240 g/m² |
| Gender | Heren |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M10910-012-009 | Maat | C58 | Kleur | Zwart | niet op voorraad | €79,46 (incl. btw) | |
| | SKU | M10910-012-010 | Maat | C60 | Kleur | Zwart | niet op voorraad | €79,46 (incl. btw) | |
| | SKU | M10910-012-011 | Maat | C62 | Kleur | Zwart | niet op voorraad | €79,46 (incl. btw) | |
| | SKU | M11028-012-002 | Maat | C146 | Kleur | Zwart | niet op voorraad | €79,46 (incl. btw) | |
| | SKU | M11028-012-003 | Maat | C148 | Kleur | Zwart | niet op voorraad | €79,46 (incl. btw) | |
| | SKU | M11028-012-005 | Maat | C152 | Kleur | Zwart | niet op voorraad | €79,46 (incl. btw) | |
| | SKU | M11028-012-006 | Maat | C154 | Kleur | Zwart | niet op voorraad | €79,46 (incl. btw) | |
| | SKU | M11028-012-007 | Maat | C156 | Kleur | Zwart | niet op voorraad | €79,46 (incl. btw) | |
| | SKU | M11117-012-001 | Maat | D84 | Kleur | Zwart | niet op voorraad | €79,46 (incl. btw) | |
| | SKU | M11117-012-002 | Maat | D88 | Kleur | Zwart | niet op voorraad | €79,46 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M11117-012-003 |
| EAN | 7330509306161 |
| SKU leverancier | 145118119900D92 |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 1451 |
| Pasvorm | Voorgevormde broekspijpen |
| Material | 65% polyester, 35% katoen, twill, waterwerende afwerking, 240 g/m² |
| Gender | Heren |
| Beroepsgroep | Fabrieksarbeider, Chauffeur, Schoonmaker |
| Oeko Tex 100 | Oeko-Tex std 100, SE 23-302, RISE |
| Functionaliteit | Slijtvast waterafstotend materiaal |
| Gulp | Gulp met kunststof rits |
| Lussen | Lussen, waarvan één met D-ring |
| Knopen | Metalen knopen |
| Identiteitskaartzak | ID-kaarthouder |
| Bedrukken | Goed oppervlakte voor bedrijfslogo. |
| Achterzakken | Achterzakken met klep en knoopsluiting |
| Beenzakken | Beenzak met klep en plooi, Beenzak met plooi, telefoonzak en pennenzak |
| Reflectoren | 50 mm breed reflectietape, Reflecterende details rond been |
| Milieukeurmerk | OEKO-TEX® MADE IN GREEN |
| Oeko Tex® Made In Green | M2AN2NTN9 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw