| Artikelcode (SKU) | M11538-024-006 |
| EAN | 5414729056685 |
| SKU leverancier | 2006692061B61410044 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 245 g/m² G |
| Verstelbaar | verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Pasvorm | regular fit |
| Stof materiaal | PESCO61 |
| Artikelcode (SKU) | M11538-024-006 |
| EAN | 5414729056685 |
| SKU leverancier | 2006692061B61410044 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 245 g/m² G |
| Verstelbaar | verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Pasvorm | regular fit |
| Stof materiaal | PESCO61 |
| Compositie | 65PES/35%COT |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Cordura® versterking | verstelbare Cordura® kniezakken |
| Zakken | steekzak, dijbeenzak, meterzak, gsm-zak |
| Achterzak met klep | 1 |
| Gereedschapszak | 1 |
| Potloodzak | 1 |
| Lus voor ID-kaart | lus voor ID-kaarthouder |
| Verstelbare rugelastiek | 1 |
| Elastische tailleband zijkant | elastische tailleband aan de zijkant |
| Stretch eigenschappen | stretchmateriaal aan de zijkant |
| Normale taillehoogte | 1 |
| Drienaaldstiksel | 1 |
| Sluiting type | ritssluiting en jeansknoop |
| Certificaten | Certificatie EN 14404:2004+A1:2010 - verstelbare Cordura® kniezakken in combinatie met DASSY® CRATOS kniebeschermers,CE categorie II,UKCA |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw