| Artikelcode (SKU) | M11566-025-008 |
| EAN | 5414729060705 |
| SKU leverancier | 2005481043B07040048 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 320 g/m² G |
| Verstelbaar | verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Pasvorm | regular fit |
| Stof materiaal | CO43 |
| Artikelcode (SKU) | M11566-025-008 |
| EAN | 5414729060705 |
| SKU leverancier | 2005481043B07040048 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 320 g/m² G |
| Verstelbaar | verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Pasvorm | regular fit |
| Stof materiaal | CO43 |
| Compositie | 100%COT |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Zakken | steekzak, dijbeenzak, meterzak, gsm-zak |
| Achterzak met klep | 1 |
| Gereedschapszak | 1 |
| Potloodzak | 1 |
| Lus voor ID-kaart | lus voor ID-kaarthouder |
| Sluiting type | veiligheidszak met ritssluiting, ritssluiting en jeansknoop |
| Verstelbare rugelastiek | 1 |
| Normale taillehoogte | 1 |
| Drienaaldstiksel | 1 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw