| Artikelcode (SKU) | M11528-004-003 |
| EAN | 5414729029573 |
| SKU leverancier | 2004442061B03730038 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 245 g/m² G |
| Stofsamenstelling | katoen/polyester |
| Kleur | grijs |
| Kleur (basis) | grijs |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M11524-004-011 | Maat | 54 | Kleur | CEMENTGRIJS | niet op voorraad | €72,60 (incl. btw) | |
| | SKU | M11528-004-011 | Maat | 54 | Kleur | CEMENTGRIJS | op voorraad | €64,74 (incl. btw) | |
| | SKU | M11524-004-012 | Maat | 56 | Kleur | CEMENTGRIJS | niet op voorraad | €72,60 (incl. btw) | |
| | SKU | M11528-004-012 | Maat | 56 | Kleur | CEMENTGRIJS | niet op voorraad | €64,74 (incl. btw) | |
| | SKU | M11524-004-013 | Maat | 58 | Kleur | CEMENTGRIJS | niet op voorraad | €72,60 (incl. btw) | |
| | SKU | M11528-004-013 | Maat | 58 | Kleur | CEMENTGRIJS | niet op voorraad | €64,74 (incl. btw) | |
| | SKU | M11524-004-014 | Maat | 60 | Kleur | CEMENTGRIJS | niet op voorraad | €72,60 (incl. btw) | |
| | SKU | M11528-004-014 | Maat | 60 | Kleur | CEMENTGRIJS | niet op voorraad | €64,74 (incl. btw) | |
| | SKU | M11524-004-015 | Maat | 62 | Kleur | CEMENTGRIJS | niet op voorraad | €72,60 (incl. btw) | |
| | SKU | M11528-004-015 | Maat | 62 | Kleur | CEMENTGRIJS | niet op voorraad | €64,74 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M11528-004-003 |
| EAN | 5414729029573 |
| SKU leverancier | 2004442061B03730038 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 245 g/m² G |
| Stofsamenstelling | katoen/polyester |
| Kleur | grijs |
| Kleur (basis) | grijs |
| Verstelbaar | verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Pasvorm | regular fit |
| Stof materiaal | PESCO61 |
| Compositie | 65PES/35%COT |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Cordura® versterking | verstelbare Cordura® kniezakken |
| Zakken | wegsteekbare Cordura® spijkerzakken met gereedschapslussen, grote insteekzak voor de spijkerzakken, dijbeenzak, meterzak, gsm-zak |
| Achterzak met klep | 1 |
| Gereedschapszak | 1 |
| Potloodzak | 1 |
| Hamerlus | 1 |
| Lus voor ID-kaart | lus voor ID-kaarthouder |
| Verstelbare rugelastiek | 1 |
| Normale taillehoogte | 1 |
| Drienaaldstiksel | 1 |
| Sluiting type | ritssluiting en jeansknoop |
| Certificaten | Certificatie EN 14404:2004+A1:2010 - verstelbare Cordura® kniezakken in combinatie met DASSY® CRATOS kniebeschermers |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw