| Artikelcode (SKU) | M11528-004-014 |
| EAN | 5414729029689 |
| SKU leverancier | 2004442061B03730060 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 245 g/m² G |
| Stofsamenstelling | katoen/polyester |
| Kledingmaat | 63 |
| Kleur | grijs |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M11524-004-016 | Maat | 64 | Kleur | CEMENTGRIJS | niet op voorraad | €72,60 (incl. btw) | |
| | SKU | M11528-004-016 | Maat | 64 | Kleur | CEMENTGRIJS | niet op voorraad | €64,74 (incl. btw) | |
| | SKU | M11524-004-017 | Maat | 66 | Kleur | CEMENTGRIJS | niet op voorraad | €72,60 (incl. btw) | |
| | SKU | M11528-004-017 | Maat | 66 | Kleur | CEMENTGRIJS | niet op voorraad | €64,74 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M11528-004-014 |
| EAN | 5414729029689 |
| SKU leverancier | 2004442061B03730060 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 245 g/m² G |
| Stofsamenstelling | katoen/polyester |
| Kledingmaat | 63 |
| Kleur | grijs |
| Kleur (basis) | grijs |
| Verstelbaar | verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Pasvorm | regular fit |
| Stof materiaal | PESCO61 |
| Compositie | 65PES/35%COT |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Cordura® versterking | verstelbare Cordura® kniezakken |
| Zakken | wegsteekbare Cordura® spijkerzakken met gereedschapslussen, grote insteekzak voor de spijkerzakken, dijbeenzak, meterzak, gsm-zak |
| Achterzak met klep | 1 |
| Gereedschapszak | 1 |
| Potloodzak | 1 |
| Hamerlus | 1 |
| Lus voor ID-kaart | lus voor ID-kaarthouder |
| Verstelbare rugelastiek | 1 |
| Normale taillehoogte | 1 |
| Drienaaldstiksel | 1 |
| Sluiting type | ritssluiting en jeansknoop |
| Certificaten | Certificatie EN 14404:2004+A1:2010 - verstelbare Cordura® kniezakken in combinatie met DASSY® CRATOS kniebeschermers |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw